ANT1204LL05R0915A
Yageo
ANT1204LL05R0915A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ANT1204LL05R0915A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ANT1204LL05R0915A
Manufacturer Yageo
Description RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
VSWR:2
Termination:Solder
Series:-
Return Loss:-13.35dB
Power - Max:1W
Packaging:Cut Tape (CT)
Other Names:311-1525-1
Number of Bands:1
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:16 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection:-
Height (Max):0.063" (1.60mm)
Gain:3.32dBi
Frequency Range:905MHz ~ 925MHz
Frequency Group:UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frequency (Center/Band):915MHz
Features:-
Detailed Description:915MHz ZigBee™ Chip RF Antenna 905MHz ~ 925MHz 3.32dBi Solder Surface Mount