AJ28K72H8BJF7M
ATP Electronics, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AJ28K72H8BJF7M with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AJ28K72H8BJF7M with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AJ28K72H8BJF7M |
|---|---|
| Manufacturer | ATP Electronics, Inc. |
| Description | 1GB 240 PIN DDR2-667 UNBUFFERED |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 200 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $37.519 | |||||
Specifications
Data sheet
| Speed: | 667MT/s |
|---|---|
| Series: | - |
| Package / Case: | Module |
| Memory Type: | DDR2 SDRAM |
| Memory Size: | 1GB |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Detailed Description: | Memory Module DDR2 SDRAM 1GB 667MT/s Module |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AJ28K72H8BJF7M, use the request quote form to request AJ28K72H8BJF7M pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AJ28K72H8BJF7M.The price and lead time for AJ28K72H8BJF7M depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AJ28K72H8BJF7M.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation




