AIGT2232H
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AIGT2232H with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AIGT2232H with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AIGT2232H |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Description | HMI TOUCHSCREEN 4.7" COLOR |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 24VDC |
|---|---|
| Type: | Touchscreen |
| Size - Display: | 4.7" |
| Series: | GT21C |
| Other Names: | 1110-2927 AIGT2232H-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection: | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| For Use With/Related Products: | Multiple Manufacturer, Multiple Product |
| Features: | - |
| Display Type: | Color |
| Case Color: | Silver |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AIGT2232H, use the request quote form to request AIGT2232H pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AIGT2232H.The price and lead time for AIGT2232H depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AIGT2232H.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

