AIGN15W232T02
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AIGN15W232T02 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AIGN15W232T02 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AIGN15W232T02 |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Description | HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 12 ~ 24VDC |
|---|---|
| Type: | Touchscreen |
| Size - Display: | 15.0" |
| Series: | GN15 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 45°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection: | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| For Use With/Related Products: | Multiple Manufacturer, Multiple Product |
| Features: | - |
| Display Type: | Color |
| Case Color: | Black |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AIGN15W232T02, use the request quote form to request AIGN15W232T02 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AIGN15W232T02.The price and lead time for AIGN15W232T02 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AIGN15W232T02.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

