AIG03MQ03DE
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AIG03MQ03DE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AIG03MQ03DE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AIG03MQ03DE |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Description | HMI TOUCHSCREEN 3.5" MONOCHROME |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $313.05 | $302.618 | $281.748 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 24VDC |
|---|---|
| Type: | Touchscreen |
| Size - Display: | 3.5" |
| Series: | GT03M-E |
| Other Names: | 1110-4006 AIG03MQ03DE-ND |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 60°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| For Use With/Related Products: | Multiple Manufacturer, Multiple Product |
| Features: | - |
| Display Type: | Monochrome |
| Case Color: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AIG03MQ03DE, use the request quote form to request AIG03MQ03DE pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AIG03MQ03DE.The price and lead time for AIG03MQ03DE depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AIG03MQ03DE.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

