AI-000503E-36
Mueller Electric Co.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AI-000503E-36 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AI-000503E-36 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AI-000503E-36 |
|---|---|
| Manufacturer | Mueller Electric Co. |
| Description | 36" SS GRD BU-21CPN TO C CLAMP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.57 | |||||
Specifications
Data sheet
| Wire Gauge: | - |
|---|---|
| Voltage - Rated: | - |
| Temperature Range: | - |
| Series: | AI |
| Other Names: | 314-1444 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Material - Insulation: | - |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | 36.0" (914.40mm) Alligator Clip, Insulated To C Clamp Test Lead |
| Contents: | - |
| Configuration: | Alligator to C Clamp |
| Cable Length: | 36.0" (914.40mm) |
| 2nd Connector: | C Clamp |
| 1st Connector: | Alligator Clip, Insulated |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AI-000503E-36, use the request quote form to request AI-000503E-36 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AI-000503E-36.The price and lead time for AI-000503E-36 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AI-000503E-36.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

