AGLN030V2-ZQNG48I
Actel
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AGLN030V2-ZQNG48I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AGLN030V2-ZQNG48I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AGLN030V2-ZQNG48I |
|---|---|
| Manufacturer | Actel |
| Description | FPGA IGLOO nano Family 30K Gates 130nm (CMOS) Technology 1.2V/1.5V 48-Pin QFN EP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $10.372 | $9.363 | $8.445 | $8.261 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.14 V ~ 1.575 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-QFN (6x6) |
| Series: | IGLOO nano |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Number of Logic Elements/Cells: | 768 |
| Number of I/O: | 34 |
| Number of Gates: | 30000 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Base Part Number: | AGLN030 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AGLN030V2-ZQNG48I, use the request quote form to request AGLN030V2-ZQNG48I pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AGLN030V2-ZQNG48I.The price and lead time for AGLN030V2-ZQNG48I depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AGLN030V2-ZQNG48I.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


