AFS4-00100800-14-10P-4
L3 Narda-MITEQ
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AFS4-00100800-14-10P-4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AFS4-00100800-14-10P-4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AFS4-00100800-14-10P-4 |
|---|---|
| Manufacturer | L3 Narda-MITEQ |
| Description | IC RF AMP GP 100MHZ-8GHZ MODULE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2,409.75 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 15V |
|---|---|
| Test Frequency: | - |
| Supplier Device Package: | Module |
| Series: | AFS |
| RF Type: | General Purpose |
| Package / Case: | Module, SMA Connectors |
| P1dB: | 10dBm |
| Other Names: | 1949-1032 |
| Noise Figure: | 1.4dB |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain: | 36dB |
| Frequency: | 100MHz ~ 8GHz |
| Detailed Description: | RF Amplifier IC General Purpose 100MHz ~ 8GHz Module |
| Current - Supply: | 150mA |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AFS4-00100800-14-10P-4, use the request quote form to request AFS4-00100800-14-10P-4 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AFS4-00100800-14-10P-4.The price and lead time for AFS4-00100800-14-10P-4 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AFS4-00100800-14-10P-4.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation




