AFS20A05-719.00-T2
Abracon Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AFS20A05-719.00-T2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AFS20A05-719.00-T2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AFS20A05-719.00-T2 |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon Corporation |
| Description | FILTER SAW 719MHZ 4SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
|---|---|
| Series: | - |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Other Names: | 535-11908-2 AFS20A0571900T2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss: | 2.7dB |
| Height (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency - Center: | 719MHz |
| Bandwidth: | 5MHz |
| Applications: | General Purpose |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AFS20A05-719.00-T2, use the request quote form to request AFS20A05-719.00-T2 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AFS20A05-719.00-T2.The price and lead time for AFS20A05-719.00-T2 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AFS20A05-719.00-T2.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
