AFS1575.42S4-T
Abracon Corporation
AFS1575.42S4-T
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AFS1575.42S4-T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. AFS1575.42S4-T
Manufacturer Abracon Corporation
Description FILTER SAW 1.575GHZ 6SMD
(In US Dollars)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Series:-
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Other Names:300-9239-2
300-9239-2-ND
AFS1575.42S4
AFS1575.42S4T
AFS157542S4
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:9 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:1.5dB
Height (Max):0.050" (1.28mm)
Frequency - Center:1.575GHz
Bandwidth:2.4MHz