AFS14A26-915.00-T3
Abracon Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AFS14A26-915.00-T3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AFS14A26-915.00-T3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AFS14A26-915.00-T3 |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon Corporation |
| Description | FILTER SAW 915MHZ 5SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.95 | $0.924 | $0.678 | $0.662 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $0.647 | $0.585 | $0.57 | $0.493 | ||
Specifications
Data sheet
| Size / Dimension: | 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm) |
|---|---|
| Series: | - |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 5-SMD, No Lead |
| Other Names: | 535-12062-6 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss: | 2.5dB |
| Height (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Frequency - Center: | 915MHz |
| Bandwidth: | 26MHz |
| Applications: | General Purpose |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AFS14A26-915.00-T3, use the request quote form to request AFS14A26-915.00-T3 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AFS14A26-915.00-T3.The price and lead time for AFS14A26-915.00-T3 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AFS14A26-915.00-T3.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
