AFIC10275NR5
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AFIC10275NR5 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AFIC10275NR5 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AFIC10275NR5 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | IC RF AMP 978MHZ-1.09GHZ |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 50 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $274.792 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 50V |
|---|---|
| Test Frequency: | - |
| Series: | - |
| RF Type: | - |
| P1dB: | - |
| Other Names: | 935312592578 |
| Noise Figure: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Gain: | 32dB |
| Frequency: | 978MHz ~ 1.09GHz |
| Detailed Description: | RF Amplifier IC 978MHz ~ 1.09GHz |
| Current - Supply: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AFIC10275NR5, use the request quote form to request AFIC10275NR5 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AFIC10275NR5.The price and lead time for AFIC10275NR5 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AFIC10275NR5.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

