AFFC-050-22-102-11
Buy AFFC-050-22-102-11 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. AFFC-050-22-102-11
Manufacturer ASSMANN WSW Components
Description CABLE FFC 22POS 0.50MM 4"
(In US Dollars)
200 pcs
Series:-
Pitch:0.020" (0.50mm)
Number of Conductors:22
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:20 Weeks
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)
Length:4.000" (101.60mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:22 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 4.000" (101.60mm)