AFD 54-10-6 SN 1A
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AFD 54-10-6 SN 1A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AFD 54-10-6 SN 1A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AFD 54-10-6 SN 1A |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | AFD 54-10-6 SN 1A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $50.21 | |||||
Specifications
Data sheet
| Series: | * |
|---|---|
| Other Names: | AFD 54-10-6 SN 1A-ND AFD54-10-6SN1A ZPF000000000069266 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Position Circular Connector |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AFD 54-10-6 SN 1A, use the request quote form to request AFD 54-10-6 SN 1A pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AFD 54-10-6 SN 1A.The price and lead time for AFD 54-10-6 SN 1A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AFD 54-10-6 SN 1A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

