AF4GUDI-OEM
ATP Electronics, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AF4GUDI-OEM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AF4GUDI-OEM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AF4GUDI-OEM |
|---|---|
| Manufacturer | ATP Electronics, Inc. |
| Description | MEM CARD MICROSD 4GB CLASS10 SLC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $58.29 | $54.054 | $52.143 | $50.846 | $44.533 | |
Specifications
Data sheet
| Technology: | SLC |
|---|---|
| Speed: | - |
| Series: | - |
| Other Names: | AF4GUDI-2AAXX AF4GUDI-2AAXX-ND AF4GUDI2AAXX |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Memory Type: | microSD™ |
| Memory Size: | 4GB |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Memory Card microSD™ 4GB SLC |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AF4GUDI-OEM, use the request quote form to request AF4GUDI-OEM pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AF4GUDI-OEM.The price and lead time for AF4GUDI-OEM depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AF4GUDI-OEM.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

