AF2GUDI-OEM
ATP Electronics, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AF2GUDI-OEM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AF2GUDI-OEM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AF2GUDI-OEM |
|---|---|
| Manufacturer | ATP Electronics, Inc. |
| Description | MEM CARD MICROSD 2GB CLASS 6 SLC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $32.04 | $30.122 | $29.088 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 300 pcs | |||
| $28.164 | $24.782 | $24.116 | |||
Specifications
Data sheet
| Technology: | SLC |
|---|---|
| Speed: | - |
| Series: | - |
| Other Names: | AF2GUDI-5ACXX AF2GUDI-5ACXX-ND AF2GUDI5ACXX |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Memory Type: | microSD™ |
| Memory Size: | 2GB |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Memory Card microSD™ 2GB SLC |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AF2GUDI-OEM, use the request quote form to request AF2GUDI-OEM pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AF2GUDI-OEM.The price and lead time for AF2GUDI-OEM depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AF2GUDI-OEM.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

