AF2GCFI-OEM
ATP Electronics, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AF2GCFI-OEM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AF2GCFI-OEM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | AF2GCFI-OEM |
|---|---|
| Manufacturer | ATP Electronics, Inc. |
| Description | MEMORY CARD COMPACTFLASH 2GB SLC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 18 pcs | 36 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $40.80 | $37.838 | $36.50 | |||
| 54 pcs | 108 pcs | 252 pcs | |||
| $35.592 | $31.173 | $30.313 | |||
Specifications
Data sheet
| Technology: | SLC |
|---|---|
| Speed: | - |
| Series: | - |
| Other Names: | AF2GCFI-7ACXP AF2GCFI-7ACXP-ND AF2GCFI-TADXP AF2GCFI7ACXP |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Memory Type: | CompactFlash® |
| Memory Size: | 2GB |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Memory Card CompactFlash® 2GB SLC |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply AF2GCFI-OEM, use the request quote form to request AF2GCFI-OEM pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AF2GCFI-OEM.The price and lead time for AF2GCFI-OEM depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# AF2GCFI-OEM.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

