AF122-FR-0713R7L
Buy AF122-FR-0713R7L with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. AF122-FR-0713R7L
Manufacturer Yageo
Description RES ARRAY 2 RES 13.7 OHM 0404
Data sheet
Tolerance:±1%
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Supplier Device Package:0404
Size / Dimension:0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Resistor Matching Ratio:-
Resistance (Ohms):13.7
Power Per Element:62.5mW
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0404 (1010 Metric), Convex
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max):0.016" (0.40mm)
Detailed Description:13.7 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex