AAD130-61001-2
Tamura
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AAD130-61001-2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. AAD130-61001-2
Manufacturer Tamura
Description AC/DC CONVERTER 80W
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Output 4:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 1:-
Voltage - Input:-
Type:Open Frame
Size / Dimension:5.00" L x 3.14" W x 1.25" H (127.0mm x 79.8mm x 31.8mm)
Series:-
Power (Watts):80W (130W Forced Air)
Other Names:Q5126558
Operating Temperature:0°C ~ 50°C
Mounting Type:Chassis Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Minimum Load Required:Yes
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Features:-
Efficiency:88%