A10SSR10SSR32E305B
JST
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy A10SSR10SSR32E305B with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. A10SSR10SSR32E305B
Manufacturer JST
Description JUMPER 10SSR-32H - 10SSR-32H 12"
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Usage:-
Shielding:-
Series:SSR
Pitch - Connector:0.039" (1.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Number of Rows:1
Number of Positions:10
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Length:1.00' (304.80mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Features:-
Detailed Description:10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.00' (304.80mm)