A101J15C0GF5TAA
Electro-Films (EFI) / Vishay
A101J15C0GF5TAA
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy A101J15C0GF5TAA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. A101J15C0GF5TAA
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 AXIAL
(In US Dollars)
7000 pcs14000 pcs35000 pcs49000 pcs175000 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:50V
Tolerance:±5%
Thickness (Max):-
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Size / Dimension:0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)