9ZXL0852EKILFT
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL0852EKILFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL0852EKILFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9ZXL0852EKILFT |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | DB800ZL "LITE" OEM DERIV + WRTLK |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.474 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-VFQFPN (6x6) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:8 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9ZXL0852EKILFT, use the request quote form to request 9ZXL0852EKILFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9ZXL0852EKILFT.The price and lead time for 9ZXL0852EKILFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9ZXL0852EKILFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

