9ZXL0831EKILF
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL0831EKILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL0831EKILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9ZXL0831EKILF |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | 8-Output DB800ZL PCIe Zero-Delay/Fanout Clock Buffer |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.929 | $3.546 | $3.199 | $3.129 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-VFQFPN (6x6) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:8 |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL |
| Other Names: | 800-3847 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9ZXL0831EKILF, use the request quote form to request 9ZXL0831EKILF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9ZXL0831EKILF.The price and lead time for 9ZXL0831EKILF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9ZXL0831EKILF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


