9ZXL0651AKLFT
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL0651AKLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9ZXL0651AKLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9ZXL0651AKLFT |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | PLL Clock Buffer Single 33 MHz to 150MHz 40-Pin VFQFPN T/R |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.74 | $3.376 | $3.045 | $2.979 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 40-VFQFPN (5x5) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:6 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL |
| Other Names: | ICS9ZXL0651AKLFT ICS9ZXL0651AKLFT-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | - |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9ZXL0651AKLFT, use the request quote form to request 9ZXL0651AKLFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9ZXL0651AKLFT.The price and lead time for 9ZXL0651AKLFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9ZXL0651AKLFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


