9WG1248G101-E
Sanyo Denki
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9WG1248G101-E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9WG1248G101-E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9WG1248G101-E |
|---|---|
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Description | FAN 120X38MM 48VDC SPLASH PROOF |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 42 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $26.964 | |||||
Specifications
Data sheet
| Width: | 38.00mm |
|---|---|
| Voltage - Rated: | 48VDC |
| Size / Dimension: | Square - 120mm L x 120mm H |
| Series: | San Ace 120W |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Bearing Type: | Ball |
| Approvals: | CSA, TUV, UL |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9WG1248G101-E, use the request quote form to request 9WG1248G101-E pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9WG1248G101-E.The price and lead time for 9WG1248G101-E depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9WG1248G101-E.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

