9DB833AFILF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB833AFILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB833AFILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9DB833AFILF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK FANOUT/BUFF ZD 48SSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 150 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.998 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-SSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:8 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL |
| Other Names: | ICS9DB833AFILF ICS9DB833AFILF-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL |
| Frequency - Max: | 166MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | ICS9DB833 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9DB833AFILF, use the request quote form to request 9DB833AFILF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9DB833AFILF.The price and lead time for 9DB833AFILF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9DB833AFILF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


