9DB801CGLF
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB801CGLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB801CGLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9DB801CGLF |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | IC Pll Clock Buffer Sngl 50 to 200MHZ 3.3V 48TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 39 pcs | 117 pcs | 273 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.06 | $3.625 | $3.263 | $2.972 | $2.682 | |
| 507 pcs | 1014 pcs | 2535 pcs | 5031 pcs | ||
| $2.407 | $2.03 | $1.929 | $1.856 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-TSSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:8 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL, LVDS |
| Other Names: | 800-2092 ICS9DB801CGLF ICS9DB801CGLF-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | ICS9DB801 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9DB801CGLF, use the request quote form to request 9DB801CGLF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9DB801CGLF.The price and lead time for 9DB801CGLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9DB801CGLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


