9DB403DFLF
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB403DFLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB403DFLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9DB403DFLF |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | Clock Buffer 4-output Differential Buffer For PCIe Gen1-2 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.277 | $2.958 | $2.668 | $2.61 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 28-SSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:4 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL, LVDS |
| Other Names: | 800-2419-5 ICS9DB403DFLF ICS9DB403DFLF-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | ICS9DB403 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9DB403DFLF, use the request quote form to request 9DB403DFLF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9DB403DFLF.The price and lead time for 9DB403DFLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9DB403DFLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


