9DB401CFLF
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB401CFLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB401CFLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9DB401CFLF |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | Zero Delay PLL Clock Buffer Single 28-Pin SSOP T/R |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 47 pcs | 141 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.00 | $3.575 | $3.217 | $2.931 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 28-SSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:4 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL, LVDS |
| Other Names: | 800-2418-5 ICS9DB401CFLF ICS9DB401CFLF-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Main Purpose: | PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | ICS9DB401 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9DB401CFLF, use the request quote form to request 9DB401CFLF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9DB401CFLF.The price and lead time for 9DB401CFLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9DB401CFLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


