9DB1933AKLFT
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB1933AKLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9DB1933AKLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9DB1933AKLFT |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK FANOUT/BUFF ZD 72VFQFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.432 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 72-VFQFPN (10x10) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:19 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 72-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL |
| Other Names: | ICS9DB1933AKLFT ICS9DB1933AKLFT-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | 166MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | ICS9DB1933 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9DB1933AKLFT, use the request quote form to request 9DB1933AKLFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9DB1933AKLFT.The price and lead time for 9DB1933AKLFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9DB1933AKLFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


