9908D
Apex Tool Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9908D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9908D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9908D |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | WR RAT COMB FLEX 8MM |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $22.04 | |||||
Specifications
Data sheet
| Tool Type: | Combination, Ratcheting |
|---|---|
| Series: | - |
| Length: | 5.51" (140.0mm) |
| Features: | Angled 15° |
| End - Size: | 8mm |
| Detailed Description: | Combination, Ratcheting Wrench 8mm 5.51" (140.0mm) Length |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 9908D, use the request quote form to request 9908D pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9908D.The price and lead time for 9908D depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9908D.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



