98000337869
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 98000337869 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 98000337869 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 98000337869 |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Description | 3M MULTI-TOUCH DISPLAY M2467PW |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,745.61 | |||||
Specifications
Data sheet
| Viewing Area: | 531.40mm W x 298.90mm H |
|---|---|
| Touchscreen: | Capacitive |
| Series: | - |
| Other Names: | 51119963489 M2467PW |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | Display Port, HDMI, VGA |
| Graphics Color: | Red, Green, Blue (RGB) |
| Dot Size: | - |
| Dot Pixels: | 1920 x 1080 |
| Dot Pitch: | 0.28mm W x 0.28mm H |
| Display Type: | TFT - Color |
| Display Mode: | Transmissive |
| Diagonal Screen Size: | 24" (609.60mm) |
| Detailed Description: | Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Display Port, HDMI, VGA 24" (609.60mm) 1920 x 1080 |
| Backlight: | LED - White |
| Background Color: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 98000337869, use the request quote form to request 98000337869 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 98000337869.The price and lead time for 98000337869 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 98000337869.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

