96ND4TB-ST-SG5KG
Advantech
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 96ND4TB-ST-SG5KG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 96ND4TB-ST-SG5KG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 96ND4TB-ST-SG5KG |
|---|---|
| Manufacturer | Advantech |
| Description | HDD 2.5" SATA III 128MB 4TB |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $255.36 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 5V |
|---|---|
| Type: | SATA III |
| Speed - Write: | - |
| Speed - Read: | - |
| Size / Dimension: | 100.35mm x 69.85mm x 15.00mm |
| Series: | Barracuda |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 60°C |
| Memory Type: | Magnetic Disk |
| Memory Size: | 4TB |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Form Factor: | 2.5" |
| Detailed Description: | Solid State Drive (SSD) 4TB SATA III Magnetic Disk 2.5" 5V |
| Current - Max: | 1.2A |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 96ND4TB-ST-SG5KG, use the request quote form to request 96ND4TB-ST-SG5KG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 96ND4TB-ST-SG5KG.The price and lead time for 96ND4TB-ST-SG5KG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 96ND4TB-ST-SG5KG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

