8N4SV76EC-0100CDI
Buy 8N4SV76EC-0100CDI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 8N4SV76EC-0100CDI
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
(In US Dollars)
364 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.135 V ~ 3.465 V
Series:FemtoClock® NG
Packaging:Tray
Package / Case:6-CLCC
Other Names:IDT8N4SV76EC-0100CDI
IDT8N4SV76EC-0100CDI-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Frequency:100MHz
Detailed Description:VCXO IC 100MHz 6-CLCC (7x5)
Current - Supply:140mA