8N4DV85EC-0100CDI8
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 8N4DV85EC-0100CDI8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 8N4DV85EC-0100CDI8
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.135 V ~ 3.465 V
Type:VCXO
Supplier Device Package:6-CLCC (7x5)
Series:FemtoClock® NG
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-CLCC
Other Names:IDT8N4DV85EC-0100CDI8
IDT8N4DV85EC-0100CDI8-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Frequency:100MHz, 195.3125MHz
Detailed Description:VCXO IC 100MHz, 195.3125MHz 6-CLCC (7x5)
Current - Supply:140mA