8N3DV85FC-0075CDI8
Buy 8N3DV85FC-0075CDI8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 8N3DV85FC-0075CDI8
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.375 V ~ 2.625 V
Series:FemtoClock® NG
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-CLCC
Other Names:IDT8N3DV85FC-0075CDI8
IDT8N3DV85FC-0075CDI8-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Frequency:150MHz, 75MHz
Detailed Description:VCXO IC 150MHz, 75MHz 6-CLCC (7x5)
Current - Supply:120mA