8865-0105-89
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 8865-0105-89 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 8865-0105-89 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 8865-0105-89 |
|---|---|
| Manufacturer | Laird Technologies |
| Description | GASKET 0.062X0.068" 1' LENGTH |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 984 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.707 | |||||
Specifications
Data sheet
| Width: | 0.062" (1.57mm) |
|---|---|
| Type: | - |
| Shape: | D-Shape |
| Series: | - |
| Plating - Thickness: | - |
| Plating: | - |
| Other Names: | Q9138121 |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | - |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Length: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.068" (1.73mm) |
| Attachment Method: | Adhesive |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 8865-0105-89, use the request quote form to request 8865-0105-89 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 8865-0105-89.The price and lead time for 8865-0105-89 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 8865-0105-89.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



