8840
SCS
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 8840 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 8840 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 8840 |
|---|---|
| Manufacturer | SCS |
| Description | TABLE RUNNER GRAY 2' X 24' |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $453.82 | |||||
Specifications
Data sheet
| Width: | 2' (0.61m) |
|---|---|
| Thickness: | 0.07" (1.78mm) |
| Shape: | Rectangle |
| Series: | 8800 |
| Other Names: | 05113837648 88403M 98079825570 |
| Number of Layers: | 2 |
| Material: | Rubber |
| Mat Type: | Table, Workbench Runner |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
| Length: | 24' (7.32m) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Includes: | Ground Cord (2), Ground Snap (5) |
| Features: | Dissipative |
| Detailed Description: | Dissipative Table, Workbench Runner Grounding Mat Rubber Gray 24' (7.32m) X 2' (0.61m) |
| Color: | Gray |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 8840, use the request quote form to request 8840 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 8840.The price and lead time for 8840 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 8840.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

