880-24MMX55M
3M
880-24MMX55M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 880-24MMX55M with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 880-24MMX55M
Manufacturer 3M
Description TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 36 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Data sheet
Width:0.94" (24.00mm) 15/16"
Usage:General Purpose
Thickness - Backing, Carrier:-
Thickness - Adhesive:-
Thickness:0.0077" (7.7 mils, 0.196mm)