87952AYI-147LF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 87952AYI-147LF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 87952AYI-147LF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 87952AYI-147LF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK MULT/ZD BUFFER 32-LQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $12.00 | $10.80 | $9.84 | $8.88 | $8.16 | |
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Multiplier, Zero Delay Buffer |
| Supplier Device Package: | 32-LQFP (7x7) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:11 |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 32-LQFP |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Other Names: | 800-3255 87952AYI-147LF-ND ICS87952AYI-147LF ICS87952AYI-147LF-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | LVCMOS, LVTTL |
| Frequency - Max: | 180MHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Base Part Number: | ICS87952-147 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 87952AYI-147LF, use the request quote form to request 87952AYI-147LF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 87952AYI-147LF.The price and lead time for 87952AYI-147LF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 87952AYI-147LF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



