8792502AKILFT
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 8792502AKILFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 8792502AKILFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 8792502AKILFT |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK BUFFER ZD PLL 32VFQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.5V, 3.3V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 32-VFQFPN (5x5) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | No |
| Output: | LVDS, LVPECL |
| Other Names: | ICS8792502AKILFT ICS8792502AKILFT-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Main Purpose: | Ethernet, SONET/SDH |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Clock, Crystal |
| Frequency - Max: | 625MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Detailed Description: | Ethernet, SONET/SDH Clock/Frequency Translator IC 625MHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Base Part Number: | ICS8792502 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 8792502AKILFT, use the request quote form to request 8792502AKILFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 8792502AKILFT.The price and lead time for 8792502AKILFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 8792502AKILFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

