874S02BMILF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 874S02BMILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 874S02BMILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 874S02BMILF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK GEN 1:1 DIFF ZD 20SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 37 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.196 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 20-SOIC |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:2 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Output: | LVDS |
| Other Names: | ICS874S02BMILF ICS874S02BMILF-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Frequency - Max: | 1GHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/Yes |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | ICS874S02 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 874S02BMILF, use the request quote form to request 874S02BMILF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 874S02BMILF.The price and lead time for 874S02BMILF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 874S02BMILF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


