873991AY-147LF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 873991AY-147LF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 873991AY-147LF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 873991AY-147LF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK GEN LV ECL LVPECL 52-LQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Clock Generator |
| Supplier Device Package: | 52-TQFP (10x10) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:14 |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 52-LQFP |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Output: | LVPECL |
| Other Names: | ICS873991AY-147LF ICS873991AY-147LF-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVHSTL, LVPECL, LVTTL, SSTL |
| Frequency - Max: | 480MHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | ICS873991-147 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 873991AY-147LF, use the request quote form to request 873991AY-147LF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 873991AY-147LF.The price and lead time for 873991AY-147LF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 873991AY-147LF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


