87339AGI-11LFT
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 87339AGI-11LFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 87339AGI-11LFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 87339AGI-11LFT |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | Clock Generators & Support Products Clock Generator |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.293 | $7.485 | $6.751 | $6.605 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Clock Generator |
| Supplier Device Package: | 20-TSSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:4 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | No |
| Output: | LVPECL |
| Other Names: | ICS87339AGI-11LFT ICS87339AGI-11LFT-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Frequency - Max: | 1GHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | ICS87339-11 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 87339AGI-11LFT, use the request quote form to request 87339AGI-11LFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 87339AGI-11LFT.The price and lead time for 87339AGI-11LFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 87339AGI-11LFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

