871S1022EKLFT
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 871S1022EKLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 871S1022EKLFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 871S1022EKLFT |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | VFQFPN-32(5x5) Clock / Timing Application Specific ROHS |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.78 | $5.217 | $4.706 | $4.603 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 32-VFQFPN (5x5) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:4 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL |
| Other Names: | ICS871S1022EKLFT ICS871S1022EKLFT-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Main Purpose: | PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, Crystal |
| Frequency - Max: | 500MHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 871S1022EKLFT, use the request quote form to request 871S1022EKLFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 871S1022EKLFT.The price and lead time for 871S1022EKLFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 871S1022EKLFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



