86024
Apex Tool Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 86024 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 86024 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 86024 |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | WR RAT XL DBL BOX FLEX 72T 24MM |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $79.44 | |||||
Specifications
Data sheet
| Tool Type: | Box End, Ratcheting |
|---|---|
| Series: | - |
| Length: | 19.20" (487.7mm) |
| Features: | Chrome Finish |
| End - Size: | 24mm |
| Detailed Description: | Box End, Ratcheting Wrench 24mm 19.20" (487.7mm) Length |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 86024, use the request quote form to request 86024 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 86024.The price and lead time for 86024 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 86024.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


