85615
Apex Tool Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 85615 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 85615 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 85615 |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | WR RAT LCK FLEX XL 15MM |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $35.35 | |||||
Specifications
Data sheet
| Tool Type: | Combination, Ratcheting |
|---|---|
| Series: | - |
| Length: | 9.09" (231.0mm) |
| Features: | Angled 15°, Auto Locking |
| End - Size: | 15mm |
| Detailed Description: | Combination, Ratcheting Wrench 15mm 9.09" (231.0mm) Length |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 85615, use the request quote form to request 85615 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 85615.The price and lead time for 85615 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 85615.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation




