85512D
Apex Tool Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 85512D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 85512D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 85512D |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | WR RAT OPEN END 12MM |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $13.052 | |||||
Specifications
Data sheet
| Tool Type: | Combination, Ratcheting |
|---|---|
| Series: | - |
| Length: | 6.76" (171.6mm) |
| Features: | Angled 15° |
| End - Size: | 12mm |
| Detailed Description: | Combination, Ratcheting Wrench 12mm 6.76" (171.6mm) Length |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 85512D, use the request quote form to request 85512D pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 85512D.The price and lead time for 85512D depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 85512D.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

