854S006AGILFT
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 854S006AGILFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 854S006AGILFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 854S006AGILFT |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | Clock Fanout Buffer 12-OUT 24-Pin TSSOP T/R |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.741 | $7.89 | $7.116 | $6.962 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Supplier Device Package: | 24-TSSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:6 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output: | LVDS |
| Other Names: | ICS854S006AGILFT ICS854S006AGILFT-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Frequency - Max: | 1.7GHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Detailed Description: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:6 1.7GHz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Base Part Number: | ICS854S006 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 854S006AGILFT, use the request quote form to request 854S006AGILFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 854S006AGILFT.The price and lead time for 854S006AGILFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 854S006AGILFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



