73915
Wiha
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 73915 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 73915 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 73915 |
|---|---|
| Manufacturer | Wiha |
| Description | BIT PHILLIPS SZ2 2.76" 2PK |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.64 | |||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | - |
|---|---|
| Tool Type: | Bit, Power |
| Tip - Type: | Phillips |
| Tip - Size: | #2 |
| Series: | - |
| Quantity: | 2 |
| Other Names: | 431-1614 73915W 73915W-ND |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
| Length - Overall: | 2.76" (70.0mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Features: | - |
| Drive Size: | 1/4" |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply 73915, use the request quote form to request 73915 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 73915.The price and lead time for 73915 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 73915.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

